به مسعود ده نمکی نگویید بالای چشمت ابروست! اخراجی هایش را هم تا می توانید تعریف کنید که "عجب شاهکاری است!" و مدام بزنید توی سر جشنواره های فیلم فجر و برلین و کن و اسکار که چرا با وجود اخراجی ها ، جوایزشان را به فیلم های دیگر می دهند؟!

اگر هم روزی روزگاری از دهانتان پرید و خدای ناکرده ، رویم به دیوار و گلاب به رویتان گفتید " اخراجی ها خنده دار نیست" بدانید که با این حرف تان ثابت کردید که خیلی بی مقدار هستید و به قول آقا مسعود ، "عددی نیستید" !

از ما گفتن بود ولی اگر حرف ما را قبول ندارید ، لااقل از ماجرای عادل فردوسی پور عبرت بگیرید که آن شب در برنامه 90 گفت: فلانی دیده اخراجی ها خنده دار نبوده ، به اخطاری ها خندیده!

حالا این آقا مسعود ده نمکی که آخر جنبه است ، به فردوسی پور جواب داده که تو عددی نیستی که درباره فیلم من حرف بزنی!
می بینید؟! یک کارگردان سینما که قبلش مستند ساز بوده ، قبلش هم روزنامه نگار بوده و قبلش هم... ، چقدر باید نقدناپذیر و کم ظرفیت باشد و چقدر باید خود را "عدد" بداند که در پاسخ به یک جمله درباره فیلمش ، شخصیت یک انسان را زیر سوال ببرد و بگوید فلانی عددی نیست!

آقا مسعود ده نمکی! عادل فردوسی پور از فیلم شما خوشش نیامده و خنده اش نگرفته است ؛ گناه کبیره کرده؟ لابد درک هنری اش پایین بوده(!) که اثر بی همانند شما را دیده و خنده اش نگرفته است! جزایش توهین به شخصیت اوست؟

آقای ده نمکی عزیز! چماق ، فقط آن چیزی نیست که به دست می گیرند و بر سر این و آن می کوبند ؛ توهین به شخصیت انسان ها ، آن هم به دلیل این که از یک فیلم خوششان نیامده ، چماق بزرگ تری است ؛ لطفاً چماق تان را زمین بگذارید!

منبع:عصر ایران ورزشی